HAKKIMIZDA

SAVENER Mühendislik ARGE Taah. ve Tic. A.Ş.; iş hayatına 2005 yılında BİYONER AŞ içinde başlamış olup, 2015 yılından sonra savunma sanayine yönelik çalışmalarına ağırlık vererek ilerlemiştir. 2017 yılında GOSB Teknopark’ta faaliyetine devam eden bir kuruluş haline gelmiştir.

Bu süre içerisinde TÜBİTAK SAGE, TÜBİTAK MAM’ın birçok projesinde rol almış, bu projelerin ARGE’sinde, tasarımında ve üretiminde üstlendiği görevleri başarı ile tamamlayarak Türkiye’de savunma sanayine katkıda bulunan bir firma haline gelmiştir. Çalışanlarının %100’ü mühendis ve teknik ekipten oluşan, her türlü benzetim, imalat ve ölçüm sistemlerine sahip, ARGE faaliyetlerini sürdürmek için teknoloji ve insana sürekli yatırım yapan SAVENER, kendisini daha da ilerilere taşımak adına tüm yenilikleri yakından takip etmektedir.

HEDEFİMİZ
Savunma ve Enerji Sanayilerini yakından izleyen ve tanıyan, firmaların beklentilerini en hızlı, en rekabetçi ve en kaliteli ürün ve hizmetle karşılayabilen, çalışan ve iş ortakları ile dinamik, yenilikçi ve sürekli gelişimi hedefleyen, sektörünün aranan bir şirketini oluşturmak ilk ve öncelikli görevimizdir.